21.7.09

Ruitlasel külas

Otsustasime perega seenele minna. Kuhu? Õnneks käis Olavi Ruitlane Väikese Naisega (väljamõeldud persoon värskelt ilmunud raamatust "Naine") just eelmine päev meil külas ja uhkustas, et tal on selline koht Värska kandis teada, kus saab seeni vikatiga niita. Oligi. Tõepoolest - parim saak paljude aastate jooksul. Üle poole, muide, puhta kukeseened! Nii et, kes tahab palju ja häid seeni saada, sel soovitan Ruitlasel külas ära käia.
Ja üldse. Väga armas elamine tal. Tilluke maja sauna ja keldriga, jurakas kõrvalhoone ja linnavurle mõistes hiiglaslik aed (võrdluseks võiks tuua jalgpallistaadioni). Pursui, ühesõnaga.
Tegin mõned pildid ka.Minu Naine kuulab Olavit püstoli ähvardusel üle.Ruitlaste maja. Kuut pidi olema varuga ehitatud, et koera puudumisel saaks sigu pidada. Äärmisel juhul pidi sinna ära mahtuma ka kõhna lehm (Kivirähil pidi üks olema).Ruitlase lugemisvara (oli enne meie saabumist laual). Nagu näha, loeb ta ka lastekirjandust (2 Vilepi raamatut oli ka laual).Unelmate aed.Metsa seenele... auuuuuuuuuuuuu!Selline saak teeb masu ajal südame soojaks. Vinge!Ilus päev oli. Tuleb kindlasti kordamisele.

1 kommentaar:

Anonüümne ütles ...

Lollid Maainimesd (paremalt 1. ja 2)

mo