2.7.07

X Noortepidu - 29.06 - 01.07.2007


Tõepoolest üks suurima väega pidu minu elus! Ja mitte vist ainult minu elus. Hästi organiseeritud, korralikult läbi viidud ja üldse. Ilm oli ka täitsa mõnus. Delfi kommentaarides jääb mudugi nii mõnelegi hambusse presidendi väsinud hääl ja see, et Savisaart ei olnud hästi näha. Aga kui ajukääbikute räuskamine välja jätta, oli tegemist siiski ülivõimsa üritusega. Ei ole noortel sugugi seda väge vähem kui üldlaulupeolistel!
Meeldejääv oli väike tegijate koosviibimine peale laulupeo lõppu Oru hotellis, kus sõnu suurt enam ei tehtudki - kõik oli peo endaga öeldud ja sõnum rippus võimsa aurana tegijate kohal õhus.

4 kommentaari:

sjgelle ütles ...

Delfi kommentaatorid on kõige madalama IQga inimesed maailmas. Aitäh ilusate laulusõnade eest!

ynry ütles ...

..ning miks pääkski noortel seda va väge vähem olema ;) ei,nad olid tublid, väikesed ning suured, lihtsalt.. suurepärased! isiklikult nautisin poistekooride esinemisi enim, see ju kohe klass omaette :)

mekakene ütles ...

Tänan ilusate laulusõnade eest! Seda oli tõesti mõnus laulda. :) Laulupidu oli vägev, nagu alati. Teema valik- ilmapuu ja lävel- oli samuti hea.

Laulupeoline.

Anonüümne ütles ...

See mis toimus, oli midagi müstilist.....laulusõnad tõid pisara silma ja muusika, esitus ja kõik see sinna otsa. Aitäh teile nende sõnade eest!